Hızlı Renkler

Android için Renk Yakalama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut cihaza göre değişir
  • Version cihaza göre değişir
  • Dil TR / EN
  • Firma Goyun Games
Hızlı Renkler oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek reflekslerinizi test edeceğiniz ve geliştirme imkanını bulacağınız mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an eğlenceli zaman geçirebilirs

Hızlı Renkler oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek reflekslerinizi test edeceğiniz ve geliştirme imkanını bulacağınız mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Son derece kolay şekilde kontrol edilebilen kullanışlı yapıya sahip olan mükemmel bir menü kullanılarak tasarlanmış olan Hızlı Renkler oyunu, bu özelliği sayesinde size keyifli bir oyun imkanı sunuyor. Oyun sayesinde hem çok eğlenceli zaman geçirebilecek hem de el becerilerinizi ve reflekslerinizi geliştirebileceksiniz.

Oyunu v1 dokunma, v2 dokunma ve yakala gibi farklı özelliklere sahip olan oyun modlarından dilediğiniz ile oynayabileceksiniz. Bu üç moddada amacınız renk bulmak olacak. Dokun v1 modunda ilk on soruda üç saniye, bir sonraki on soruda iki saniye ve sonraki soruların tümüne tam bir saniye içerisinde istenilen sorulara cevap vermeli yani doğru renge dokunmalısınız. Dokun v2 modunda ise aynı işlemleri yazıların renklerinin sizi yanıltmaya çalışması ile yapacaksınız. Yakala modunda ise yukarıdan düşen küpleri aşağıdaki aynı renkler ile yakalamaya çalışacaksınız. Eğer reflekslerinize güveniyor iseniz bu oyun tam size göre.

Daha Fazla Göster
Hızlı Renkler indir